Нове покоління Nissan X-Trail з’явиться в Європі

Автор: Редакція | 27 Лют, 2021
Nissan Rogue 2021 року

Кросовер Nissan X-Trail нової генерації має до кінця року надійти на всі ринку світу. Європа побачить новинку восени.

Нове покоління Nissan X-Trail було представлено у червні минулого року, а наприкінці вересня було оголошено про початок його виробництва. Хоча на даний момент кросовер доступний лише на деяких ринках, таких як північноамериканський, де він продається під назвою Rogue.
Європа та інші регіони мають почекати до кінця цього року, поки компанія не завершить відповідні підготування на виробництвах.

Цікаво, що австралійський ринок може бути останнім, який отримає новинку, адже підрозділ Nissan Australia нещодавно представив оновлення для поточного покоління кросовера.

Аналогічне оновлення (в основному стосується 7-дюймового екрану, сумісного з Apple CarPlay та Android Auto) японська компанія представила в листопаді минулого року для Європи, а отже, швидше за все, Австралія побачить новий X-Trail у 2022 році.
За припущеннями іспанського видання Motor.es новий X-Trail модельного 2022 року надійде до Європи восени цього року, хоча точної дати поки не представлено.

До речі, нещодавно новий Nissan Rogue розбили на на краш-тестах, а до цього Motorcar писав про недоліки актуальної генерації кросовера Nissan X-Trail.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Nissan Rogue 2021 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest