Nissan показав прототип для спорткарів серії Z

Автор: Редакція | 16 Вер, 2020
Nissan Z Proto

Японський автовиробник Nissan презентував купе Z Proto, яке стане прототипом для наступної моделі серії Z.

Nissan після кількамісячної тізерної кампанії офіційно показав купе Z Proto. Трансляція відбувалась із павільйону бренду в Йокогамі й було презентовано не виробничу версію, а концепт, який має довести гідність заміни нинішньому 370Z.
«Класичний» дизайн

Nissan Z Proto
Nissan Z Proto

Екстер’єр прототипу повний відсилань до півстолітньої історії спорткарів серії Z. Так, яскраво-жовте перламутрове забарвлення – це данина поваги моделям 240Z та 300ZX першого покоління. Форма капота й скошені краплеподібні фари також нагадують про оригінальну Fairlady. Два півкола у діодної світлотехніки мають, за задумом головного дизайнера Альфонсо Альбайсі, викликати асоціації з JDM-моделлю 240ZG з її прозорими ковпаками фар.

Прямокутна радіаторна решітка Z Proto за розмірами відповідає аналогічній деталі 370Z, але наповненням своїм знову-таки відсилає в минуле. Задні ліхтарі, вписані в прямокутну чорну секцію – це сучасна інтерпретація корми 300ZX другої генерації. Але найбільш пізнаваною «історичною» рисою прототипу його творці називають характерний профіль, змальований із спорткара першого покоління. Довершують зовнішню картину карбонові елементи аеродинамічного обвісу, 19-дюймові легкосплавні диски і пара круглих патрубків випускної системи.
Сучасний салон

Nissan Z Proto
Інтер’єр Nissan Z Proto

При цьому, салон спадкоємцю Nissan 370Z спеціально зробили сучасним: з 12,3-дюймовою цифровою панеллю приладів, новим багатофункціональним кермом, повноцінною мультимедійною системою. При цьому зберегли ручне гальмо стоянки й шестиступеневу механіку, яку опціонально можна буде замінити автоматом.

На жаль, з усіх технічних характеристик виробник розкрив тільки габаритні розміри: 4,38×1,85×1,31 метра. Тобто новий спорткар буде приблизно на 14 см довший попередника за однакових ширини й висоти.
Про мотори повідомили лише, що це V6 із подвійним турбонаддувом. За припущеннями, серійну машину назвуть Nissan 400Z й забезпечать 400-сильним двигуном від Infiniti Q60.

Минулого місяця у Nissan анонсували плани оновлення моделей, а до цього представив електрокросовер Ariya.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Z Proto:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest