Nissan відклав запуск спорткара Z

Автор: Редакція | 28 Кві, 2022
Nissan Z 2023 року

Nissan вирішив відкласти комерційний запуск спортивного автомобіля Z. Причиною називаються логістичні проблеми.

Японський бренд Nissan представив довгоочікуваний спорткар Z майже рік тому, але продажі спадкоємця відомого 370Z мали розпочатись у Японії навесні 2022 року.

Проте старт продажів 400-сильного спорткара так й не почався. Офіційною причиною названа проблема глобального ланцюга поставок.

На разі, Nissan Motor підтвердив, що дата виходу на ринок Японії «буде перенесена на літо».

Японське інформаційне агентство Nikkei зазначило, що запуск може відбутись у період з липня до вересня.

Можливою причиною затримки називається «постійний дефіцит напівпровідників і перебої в ланцюжку поставок через поширення COVID-19».

Для ринку США вихід спорткара теж планувався на весну цього року, але поки Nissan відмовився коментувати терміни запуску на інших ринках.

Nissan Z 2023 року

Новий Nissan Z був орієнтований в основному на ринки США та Японії.

У своїй заяві від 27 квітня Nissan окремо наголосив, що виробництво в Японії впало на 44 відсотки в березні в порівнянні з роком раніше, оскільки глобальна криза ланцюга поставок затягнулася.

Цікаво, що жодним чином не згадується той факт, що назва моделі Z збігається з маркуваннями російських підрозділів, які вторглися в Україну. Можливо, саме вивід на ринок спорткара з такою назвою поки вважається недоречним.

Фактично, модель була презентована ще у вересні 2020 року, коли з’явився перший прототип Z, котрий пізніше трансформувався в серійну модель.

Спортивне купе в ретро-стилі є ключовою моделлю в стратегії компанії під назвою «Nissan A to Z» («Ніссан від А до Я» – у перекладі), яка спрямована на омолодження старіючої лінійки за допомогою постійного притоку нових моделей.

«A» означає новий електричний кросовер Ariya, а «Z» — нове спортивне купе.

Проте, деякі світові марки вже перегнули запуск своїх продуктів та брендів із абревіатурою Z. Можливо, й Nissan буде змушений змінити назву для спорткара Z.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News

Галерея Nissan Z 2023 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest