Новий електрокросовер Renault долатиме 600 км

Автор: Роман Галімон | 09 Кві, 2020

Новий електричний кросовер Renault зможе проїжджати 600 км на одному заряді та стане втіленням нещодавно презентованого концепту Morphoz.

За інформацією французького видання L’argus,компанія Renault готує для європейських споживачів електричний кросовер із доволі довгим кілометражем між зарядками.

Електрокросовер має розташуватися на сходинку вище популярного в Європі хетчбека Renault Zoe, а основою новинки стане платформа CMF EV, розроблена разом із Nissan спеціально для машин без ДВЗ.
При цьому, французька компанія, швидше за все, збирається скористатися й напрацюваннями Nissan у сфері електрокарів.

За припущеннями, новинка Renault зможе проїжджати 600 км за циклом WLTP, хоча ця методика не є найкращою для електрокарів. Поки не зрозумілі інші технічні параметри та звідки може взятися такий кілометраж, адже електрокар Zoe з батареєю на 55 кВт-годин на одному заряді може долати до 395 км і це за сприятливих умов.

Але тепер залишається лише гадати стосовно зовнішнього вигляду електрокару. За припущеннями, він може бути чимось середнім між електрокросовером City K-ZE, який зараз випускається в Китаї, та концептом Morphoz, який був представлений нещодавно.

Також за припущеннями, новинка має з’явитися вже наступного 2021 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Renault K-ZE:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest