Зображення нових електрокросоверів Toyota «з’явились» у мережі

Автор: Роман Галімон | 25 Чер, 2020
Патентне зображення електрокросовера Subaru / Toyota

Поки японські виробники Toyota та Subaru готують спільний проект електричного кросовера, його зображення вже потрапили у мережу.

Майже рік тому Toyota та Subaru оголосили про угоду зі спільної розробки абсолютно нової електричної платформи для майбутніх середніх і великих пасажирських автомобілів. Зокрема, це стосується С-сегменту, а саме електричних кросоверів, як Subaru XV.
В цьому проекті Toyota має надати свої технології електрифікації, а Subaru – досвід з інновацій повного приводу. Назва архітектури – e-TNGA. До речі, у квітні вже з’явився перший результат цього партнерства – безіменний концепт електричного кросовера зі значком Subaru.

Проте тепер в Інтернет «завдяки» Національному патентному відомству Китаю потрапили нові зображення, на яких видно два різних автомобілі, перший – позашляховик середнього розміру з нібито трьома рядами сидінь та компактний кросовер. Технічні деталі наразі залишаються загадкою, включаючи розміри акумулятора та потужність.

Патентне зображення електрокросовера Subaru / ToyotaПатентне зображення електрокросовера Subaru / Toyota

Обидві моделі мають вражаючу схожість із вищезазначеною сміливою концепцією Subaru, а саме стилем передньої частини та посиленими колісними арками.

При цьому, навіть проглядаються сліди від нинішньої Toyota RAV4. Менший кросовер також має похилу задню частину, подібну до моделі Lexus UX. Більший має подовжений профіль й тому, здається, що він має достатньо місця для третього ряду.

Крім того, якщо придивитись уважніше, то можна виявити приховані ручки дверей та надзвичайно вузькі бічні дзеркала, які, ймовірно, є камерами. Цікаво, що на середньорозмірного позашляховику «бічні камери» розташовані на передніх стійках.
Питання полягає в тому, чи є «виявлені» патентні ескізи виробничими проектами чи новими концептами? Якщо зважати на вибір місця для бічних дзеркал/камер, то можна припустити, що вони виглядають близькими до виробництва.

В планах Toyota запустити до десяти транспортних засобів на базі нової платформи e-TNGA протягом найближчих кількох років й буде цікаво побачити чи дійсно ці патентні фото трансформуються у реальні електромобілі.

Нещодавно Subaru представила найпотужнішу версію кросовера XV, а Toyota показала кросовер RAV4, який проїде 1 300 км без дозаправки.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: CarBuzz

Галерея Патентне зображення електрокросовера Subaru / Toyota:
Фотограф: CNIPA
Фотограф: CNIPA
Фотограф: Патентне зображення електрокросовера Subaru / Toyota
Фотограф: CNIPA
Фотограф: CNIPA
Фотограф: CNIPA

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest