Subaru представила найпотужнішу версію кросовера XV

Автор: Редакція | 09 Чер, 2020
Subaru XV / Crosstrek Sport 2021 року

Японська компанія Subaru презентувала оновлений кросовер для ринку США під назвою Crosstrek Sport.

До презентації були припущення, що кросовер Subaru Subaru (який в Україні продається під назвою XV) отримає 200-сильний опозитний двигун від купе BRZ або навіть турбирований двигун від Subaru Ascent, що розвиває 264 к.с. Але дійсність виявилася прозаїчнішою.
Найпотужнішим силовим агрегатом, доступним зараз для XV / Crosstrek, став атмосферний двигун об’ємом 2,5 л із віддачею в 185 к.с. та 239 Нм крутного моменту (українцям він відомий, наприклад, за моделлю Forester).

При цьому агрегатувати двигун передбачається виключно варіатором і фірмовою системою повного приводу, а встановлювати новий мотор для ринку США планується тільки на дві найдорожчі модифікації кросовера під назвами Premium і Sport.

Subaru XV / Crosstrek Sport 2021 року
Subaru XV / Crosstrek Sport 2021 року

Установка варіатора (замість шестиступінчастої механіки для базових версій) передбачає появу й деяких додаткових бонусів. Наприклад, на машині з’явиться особливий «позашляховий» варіант роботи їздової електроніки на ім’я X-Mode разом з асистентом спуску з гори, можливістю вибору між «інтелектуальним» й «спортивним» режимами руху, а також комплексу водійських асистентів Subaru EyeSight. Динамічні характеристики новинки поки не розголошені.

Крім того, у США буде продаватися комплектація Limited, яка матиме розширений набір опцій в порівнянні з базовими варіантами (включаючи 18-дюймові колеса й екран мультимедійної системи на 8 дюймів замість стандартного 6,5-дюймового).
А от комплектація Sport отримає й зовнішні відмінності: такий XV / Crosstrek матиме оригінальні накладки на колісні арки, матові акценти на кузові й один із двох нових кольорів кузова – Plasma Yellow Pearl або Horizon Blue Pearl. Контрастні кольорові вставки з’являться й в салоні.

У Північній Америці продажі потужнішого кросовера стартують вже цього року, але ціни поки не названі. Не виключено, що Subaru XV з 2,5-літровим мотором з’явиться й в нашій країні – якщо виробник вважатиме, що кількість комплектацій підвищить продажі моделі.
В Україні Subaru XV пропонується дві комплектації, але з одним двигуном: дволітровим бензиновим опозитником, який забезпечує 152 к.с. та 196 Нм крутного моменту.

Раніше стало відомо, що Subaru завершить виробництво актуального покоління спорткара BRZ спеціальною версією Final Edition, а також компанія оголосила технічні характеристики першого електрокара Subaru.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Subaru XV / Crosstrek Sport 2021 року:
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментарSubaru представила найпотужнішу версію кросовера XV
Який двигун отримав Subaru XV?

Кросовер Subaru XV отримав атмосферний двигун об’ємом 2,5 л із віддачею в 185 к.с. та 239 Нм крутного моменту

З якого року випускається Subaru XV?

Кросовер Subaru XV випускається з 2011 року

Скільки поколінь у Subaru XV?

Subaru XV має вже два покоління

Чим відрізняється Subaru XV від Subaru Crosstrek?

Subaru Crosstrek – це назва Subaru XV для американського ринку
Pin It on Pinterest