Новий Nissan X-Trail розкрили на патентних зображеннях

Автор: Редакція | 01 Кві, 2020

Японська компанія Nissan представила до патентного органу в Бразилії загальні зображення четвертого покоління кросовер X-Trail, але далі дизайн новинки потрапив у мережу.

Новий Nissan X-Trail все більше набирає конкретних рис, адже модель має дебютувати наприкінці першого півріччя. Принаймні, такий був план до нинішньої ситуації з COVID-19.

У будь-якому випадку, дизайн кросовера все більше розкривається. Нещодавно з’явилися нові шпигунські фотографії X-Trail, а тепер бразильська редакція видання Motor1 опублікувала патентні зображення X-Trail четвертої генерації.

При цьому, у більшості ескізи підтверджують, що новинка отримає дворівневу оптику та перероблені бампери. А також можна побачити нову архітектуру передньої панелі, яка зміниться куди помітніше екстер’єру.

Стосовно моторної лінійки, то інформації досі немає. Передбачається, що у нового Nissan X-Trail буде кілька гібридних версій, причому запозичити її можуть у плагін-гібридного кросовера Mitsubishi Outlander, актуальну версію якого наша редакція тестувала минулого року.
Проте, швидше за все, новий X-Trail ділитиме платформу з новим поколінням Outlander, а можливо й з машинами Renault, адже Mitsubishi та Nissan перебувають у одному концерні з французьким виробником.

Також раніше було представлено можливий вигляд нового Nissan Qashqai, а також оголошено про можливу  зміну логотипу Nissan.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

 

Галерея Nissan X-Trail 2021 року (патентні фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Патентне зображення
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest