Оновлений Volkswagen Tiguan «спіймали» майже без камуфляжу

Автор: Роман Галімон | 07 Кві, 2020

Компактний кросовер Volkswagen Tiguan сфотографували майже без жодного камуфляжу, а отже незабаром варто чекати офіційної презентації.

Нові шпигунські фотографії показують оновлений Volkswagen Tiguan, але насправді нічого нового розкрито не було. Оновлена передня решітка вже й без того відома, якщо тільки кути решітки не використовують підроблені панелі, щоб приховати додаткові зміни. Задня частина також повністю розкрита, демонструючи лише незначні стилістичні зміни нижньої частини бампера.

Поки не остаточно розкрито нове освітлення Tiguan. Воно в основному помітно – спереду видно нові світлодіодні фари з світлодіодними матричними денними вогнями, що сильно нагадують новий VW Golf. Справжня форма все ще трохи схована камуфляжною стрічкою, але не важко уявити, що знаходиться під нею.

Те саме можна сказати про задню частину, де оновлені світлодіодні задні ліхтарі, які також замасковані стрічкою. Випадковий перехожий не помітить різниці, але за допомогою камери можна розгледіти чорні смуги на лінзи, призначені для затемнення світлового малюнка.

Такі незначні оновлення дозволять Tiguan залишитись «в строю» на надзвичайно конкурентному сегменті кросоверів. Крім того, варто очікувати й незначні зміни інтер’єру. Має бути оновлена медійна система Tiguan, а також додаткові системи безпеки.
Також за очікуваннями, до моторної лінійки має приєднатися 1,5-літровий двигун із м’яким гібридом від Golf, а також з’явитися спортивна версія Tiguan R.

За звичайних обставин, презентація мала б відбутися десь влітку. Однак, через поширення коронавірусу прем’єра може бути перенесена на кінець року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Tiguan (шпигунські фото) 2020 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest