Volkswagen протестував «заряджений» Tiguan R

Автор: Редакція | 19 Лют, 2020

Заряджений кросовер Volkswagen Tiguan R може незабаром з’явитися в модельній лінійці німецького автовиробника, адже майже незакамуфльовану тестову версію «спіймали» фотошпигуни.

Volkswagen тестує R-версію Tiguan як мінімум із жовтня 2016 року, але прем’єра моделі досі не відбулася. Причини такої затримки точно не відомі, але тепер дебют VW Tiguan R вже не за горами: про це свідчать свіжі шпигунські знімки зі Швеції.

Топовий кросовер стане частиною оновленої родини Tiguan. На фото передня частина машини трохи замаскована, а про належність автомобіля до R-лінійки також свідчать чотири виходи вихлипної системи та потужні гальма з синіми супортами – як у нового Golf R, поміченого напередодні.

За припущеннями, спочатку Volkswagen тестував Tiguan R із п’ятициліндровим двигуном від Audi RS Q3, але серійний варіант повинен отримати традиційну «турбочетвірку» від того ж Golf R у поєднанні з роботом DSG і повним приводом 4Motion.

Враховуючи, що у хот-хетча цей мотор буде налаштований на 333 к.с., то приблизно таку ж потужність повинен мати кросовер, який розташується на сходинку вище 300-сильного T-Roc R.

Раніше стало відомо, що прем’єра першого електричного кросовера VW відкладена, а нова генерація моделі Passat може бути повністю електричною.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Tiguan R 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Volkswagen Tiguan R на тестах в Швеції
Фотограф: Motor1
Фотограф: Volkswagen Tiguan R 2021 року (шпигунські фото)
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Volkswagen Tiguan R 2021 року (шпигунські фото)
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest