Opel представив ще один гібридний кросовер Grandland X

Автор: Редакція | 18 Гру, 2019

Німецький бренд Opel презентував другу модифікацію плагін-гібридного кросовера Grandland X, але його позбавили повного приводу.

Після купівлі марки Opel французькою групою PSA, німецькі машини майже одразу почали отримувати технічні новинки від нових колег та переходити на нові платформи.

В той час як перший гібрид «Опеля», Grandland X Hybrid4, запозичив свою силову установку в Peugeot 3008 HYBRID4, то остання новинка отримала агрегат від Peugeot 508 HYBRID.

 Читайте також:

При цьому Grandland X втратив повний привід разом із заднім електромотором, а потужність 1,6-літрового бензинового двигуна зменшена з 200 до 180 к.с. Хоча восьмиступінчастий автомат та передній 110-сильний електромотор збережені без змін, як й батарея на 13,2 кВт-год.

Сукупна потужність Opel Grandland X Hybrid становить 224 к.с. і 360 Нм, а без ДВЗ передньопривідний кросовер проїде до 57 км (за циклом WLTP) і це більше на 7 км від повнопривідної версії. У гібридному режимі новинка розвиває 100 км/год за 8,9 секунди і може розігнатися до максимальних 225 км/год.

Обидва плагін-гібрида дають своїм власникам доступ до сервісів Free2Move групи PSA, включаючи право використання великої мережі зарядок на всій європейській території. Знайти термінали можна через мультимедійну систему Navi 5.0 IntelliLink із навігацією. У Німеччині ціни на Opel Grandland X Hybrid починаються з 43 440 євро за комплектацію Business Edition – з податком, але без урахування пільг, які в даному випадку дозволять заощадити майже 5 тисяч євро. Для порівняння, 300-сильний Grandland X Hybrid4 коштує мінімум 51 165 євро.

За новим планом розвитку Opel до 2024 року у кожної моделі бренду буде електрифікована версія. Зараз, крім гібридних кросоверів, в активі «Опеля» є повністю електричний хетчбек Corsa-e. У 2020 році в електромобіль перетворять комерційний Vivaro, а роком пізніше версії без ДВЗ з’являться у Combo Life, Combo Cargo і Zafira Life.

Джерело: Motor1

Галерея Opel Grandland X Hybrid4:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest