Panasonic запропонував поліпшити акумулятори Tesla на 20%

Автор: Редакція | 01 Сер, 2020
Tesla Model 3 2018 року

Японський виробник електроніки Panasonic пообіцяв за два-три роки позбавити елементи живлення від кобальту та поліпшити акумулятори для електромобілів Tesla.

Незважаючи на плани компанії Tesla розробити акумулятори власної розробки, її нинішній постачальник Panasonic має намір в якості альтернативи поліпшити власні елементи живлення, пише Reuters.

Так, протягом двох-трьох років акумулятори Panasonic 2170, з яких збираються батареї для Tesla Model 3 і Model Y, повністю позбудуться кобальту. Це дорогий метал, а крім того його використання критикується в зв’язку з застосуванням дитячої праці на рудниках у Конго.
Вже у вересні почнеться робота з переобладнання спільної з Tesla гігафабрікі в Неваді для виробництва там поліпшених акумуляторів Panasonic, ємність яких зросте на 5%. За п’ять років надбавка ємності складе вже 20%, обіцяють в японській компанії.

Іншими словами, якщо Tesla не зменшить кількість акумуляторів у батареї Tesla Model 3, то її ємність може вирости з нинішніх 75 кіловат-годин до 90 кіловат-годин, а вартість за рахунок відмови від кобальту тільки знизиться.
При цьому сама Tesla має намір почати робити і власні акумулятори, про які поки відомо тільки те, що вони будуть дешевше нинішніх, а їхнього ресурсу вистачить на пробіг електромобіля в 1,6 мільйона кілометрів. При цьому в найближчі роки Tesla не має наміру відмовлятися від закупівель у Panasonic, а власні акумулятори ставитиме в батареї електрокарів, які випускатимуться на нових заводах: у Техасі та у Берліні.

Тим часом, у концерні Tesla розпочата робота над двома проектами: Roadrunner – розробка власних акумуляторів для майбутніх електромобілів, та Palladium – оновлення вищезазначених виробничих моделей.

Проте на ринку Європі електрокар Renault Zoe переграв Tesla Model 3 та електричну версію Volkswagen Golf у першому півріччі 2020 року.

Джерело: InsideEVs

Галерея Tesla Model 3 2018 року:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest