Tesla почала підготовку до оновлення моделей S і X

Автор: Редакція | 22 Лип, 2020
Tesla Model S Performance

Американська компанія Tesla, за припущеннями, запустила секретні проекти з оновлення двох моделей своєї лінійки електрокарів: Model S та Model X.

Як стверджують видання, що спеціалізуються на тематиці електрокарів, у концерні Tesla розпочата робота над двома проектами: Roadrunner – розробка власних акумуляторів для майбутніх електромобілів, та Palladium – оновлення вищезазначених виробничих моделей.

Проект Palladium зачепить в першу чергу завод компанії у Фрімонті, де збирають електромобілі, та Гігафабріку в Неваді, де для них виробляють батареї.
Передбачається, що на автомобілях оновляться як мінімум блоки акумуляторів, а також двигуни. Однак одно із джерел видання Electrek.co стверджує, що компанія готує й нові кузова для своїх флагманських моделей. Причому йдеться не стільки про новий дизайн, скільки про зміну силової структури кузовів.

Модернізація флагманських моделей виглядає досить логічно. Model S дебютувала ще у 2012 році, і хоча машина вже неодноразово оновлювалася, для «звичайних» автомобілів за такий період зазвичай готується нова генерація.

Стосовно кросовера Model X, то хоча він з’явився наприкінці 2015 року, але і йому теж не завадило б невелике оновлення, адже незабаром очікується ціла хвиля презентацій різноманітних електрокросоверів.
Тим більш, варто враховувати, що продажі моделей S і X практично не зростають вже три роки поспіль, утримуючись на позначці близько 100 тисяч автомобілів на рік сумарно. Основне зростання продажів компанії зараз забезпечують електрокари молодшої лінійки: моделі 3 і Y.

Що до назви проекту Palladium («Паладій»), то тут експерти губляться у здогадках. Взагалі, це метал платинової групи, який у електромобілях досі широко не застосовувався. Проте його активно використовують у машинах із двигунами внутрішнього згоряння, де він виконує роль каталізатора в системі нейтралізації вихлипних газів. Можливо, це своєрідний гумор Ілона Маска, який натякає, що його проект очистить повітря від шкідливих викидів?

До речі, нещодавно у Tesla вирішили відкласти випуск суперкара Roadster, а на початку весни компанія випустила мільйонний електрокар.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея Tesla Model S та Model X:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Motor1
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest