Новий Peugeot 308 почали збирати на французькому заводі в Мюлузі

Автор: Роман Галімон | 29 Бер, 2021
Peugeot 308 на заводі

Нову модель Peugeot 308 вже поставили на конвеєр на французькому заводі в Мюлузі. Марка незабаром відкриє приймання замовлень, а постачання розпочнеться восени.

Нещодавно презентований Peugeot 308 вже почали збирати на заводі у м. Мюлуз (Франція), аби модель з’явилась у всіх дилерських центрах Європи вже на початку вересня.
Відповідальний завод є одним із найсучасніших у Peugeot та Stellantis, який спеціалізується на виробництві моделей на платформи EMP2, зокрема Peugeot 508, 508 SW та DS 7 Crossback.

Крім іншого, вибір Мюлуза не випадковий, адже французький гігант PSA (до злиття у Stellantis) виділив величезні інвестиції в розмірі 213 мільйонів між 2020 і 2022 роками для централізації виробництва гібридних технологій.

Новий 308 має важливі нові особливості кузова, спрямовані на підвищення ефективності. Проте поряд із радикальним перетворенням й новим виглядом, новинка отримала багато змін й всередині.

Зокрема виробник спростив вибір до семи типів трансмісій – трьох бензинових потужністю 110 і 130 к.с., дизеля потужністю 130 к.с., а також двом плагін-гібридів потужністю 180 і 225 к.с., які всі поєднані шоста комплектаціями.

Серед зазначених добре відомі Active, Active Pack, Allure, Allure Pack, GT та GT Pack. До речі, в Україні поки були доступні Active Pack та Allure Pack.
Крім того, виробник скоротив вибір кольорів лише до 7 варіантів, проте робить ставку на сучасність та спортивність моделі. В нашій країні нове покоління Peugeot 308 має з’явитись наприкінці року.

Тим часом Peugeot вже представив нове покоління хетчбека 208 в Україні, а також оновлений кросовер 5008.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Peugeot 308 2021 року:
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest