Peugeot e-208 отримав титул «Найкращий компактний електромобіль року»

Автор: Редакція | 08 Жов, 2020

Електричний хетчбек Peugeot e-208 названий «Найкращим компактним електромобілем року» за версією видання What Car? в рамках конкурсу Electric Car Award.

Британське видання What Car? відоме своїми престижними нагородами й отримати її – це гарна перевага на британському ринку, який з 2035 року збирається повністю стати електричним.

Проте й конкуренція в цьому сегменті теж висока: серед численних суперників на дану номінацію були, зокрема, електромобілі Honda e та Renault Zoe. Однак, врешті-решт, переміг Peugeot e-208.
До речі, цього року нове покоління Peugeot 208 вже отримало один із найпрестижніших титулів – «Європейський автомобіль року» (Car of the Year).

Групу експертів видання What Car? вразила унікальна філософія Peugeot: «Вибирайте свій Peugeot 208, вибирайте свій двигун». Фактично кожен покупець може отримати всі переваги моделі Peugeot 208, при цьому, не обмежуючи себе у виборі силового агрегату: традиційний бензиновий або дизельний мотор, або електродвигун версії e-208.

Салон нового електромобіля Peugeot e-208 також отримав високі оцінки від суддів. Експерти високо оцінили концепцію інтер’єру з інноваційною технологією 3D i-Cockpit від Peugeot.
Нарешті, високими оцінками відзначено й вивірене налаштування підвіски та реальний запас ходу електромобіля. Крім того, у новинки відзначили набір систем допомоги водієві, які безпосередньо впливають на безпеку і допомагають водієві під час поїздок.

Нагадаємо, що новий Peugeot e-208 оснащений електродвигуном потужністю 100 кВт або 136 к.с., а також тяговим акумулятором ємністю 50 кВт-год, який забезпечує запас ходу до 340 км (за циклом WLTP) від однієї повної зарядки. При цьому електромобіль готовий приймати струм потужністю до 100 кВт під час зарядки, що дозволяє поповнити акумулятор на 80% його номінальної ємності всього за 30 хвилин.

В Україні модель Peugeot 208 поки офіційно не продається, як й її електрична версія, але можливо з’явиться у майбутньому.

Нещодавно Peugeot оновив флагманський кросовер 5008, а наша редакція протестувала фастбек Peugeot 508.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Peugeot e-208:
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest