Peugeot створила електричний комерційний фургон e-Expert

Автор: Редакція | 07 Лис, 2019

Компанія Peugeot представила комерційний фургон e-Expert, який має впоратись зі щоденними потребами вантажоперевізників у містах майбутнього.

Країни Європи поступово борються за поліпшення стану атмосфери й рано чи пізно це може призвести до обмеження до центрів мегаполісів автомобілів із ДВЗ. У такому випадку локальні перевізники просто змушені будуть перейти на електричний транспорт.

Читайте також:

Згідно з дослідженнями Peugeot, переважна їхня більшість не проїжджає за робочий день і трьох сотень кілометрів. Тому фургону Peugeot e-Expert не потрібно мати великий запас ходу, однак він має бути достатній, аби перекрити щоденні потреби потенційних покупців.

Найдоступніша версія фургона буде пропонуватися з 50-кіловатною батареєю, яка забезпечить йому пробіг у 200 км за циклом WLTP, а за доплату можна буде отримати електровен із батареєю на 70 кВт і здатністю проїхати без підзарядки до 300 км.

Виробник зазначив, що єдиною видимою відмінністю e-Expert від колег із ДВЗ стане люк гнізда для зарядки акумуляторів на лівому передньому крилі. В іншому функціонал фургона після переходу на електротягу не постраждав.

Продажі новинки в Європі стартують в другій половині 2020-го року. А вже до 2021-го Peugeot планує вивести на ринок електричні модифікації всіх своїх комерційних моделей.

Джерело: Motor1

Галерея Peugeot e-Expert
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest