Peugeot представила пікап Landtrek

Автор: Редакція | 20 Лют, 2020

Французька компанія Peugeot представила пікап Landtrek та вийшла на доволі вузький й специфічний сегмент ринку.

Вельми несподіваний крок Peugeot продиктований, за деякими припущеннями, наміром розвинути успіх фірми в комерційному сегменті. Нова розробка компанії буде конкурувати з такими розкрученими моделями, як Toyota Hilux, Ford Ranger і VW Amarok, але в Peugeot впевнені, що забезпечили Landtrek великим переліком переваг.

Landtrek буде доступний у двох варіантах – з дво- та чотиридверною кабінами. У першому випадку його довжина складе 5,39 м, у другому пікап стане трохи коротшим – 5,33 м. Судячи з усього, перший варіант якраз і призначений для комерційного використання: стверджується, що в кузов цієї версії поміститься відразу три європалети завдяки розмірам платформи 2,43 / 1,6 / 0,5 м.

Довжина кузова пікапа з подвійною кабіною зменшена до 1,63 м, і в нього можна буде завантажити тільки дві палети, проте кількість пасажирів може досягати шести: два роздільних крісла на першому ряду пропонується опціонально замінити суцільним диваном з можливістю скласти центральну секцію. Вантажопідйомність Landtrek може досягати 1,2 тон, а буксирувати він здатний причіп вагою до 3 тонн.

Інтер’єр пікапа, наскільки можна судити, зібраний з компонентів, які вже застосовуються на моделях 3008 і 508 – відповідно, він виявляється цілком легковим. Крім того, новинці обіцяні відповідний набір опцій, в який увійдуть мультимедійна система з 10-дюймовим екраном і 7-дюймовий екран на приладовій панелі, двозонний клімат-контроль, від 1 до 4 камер зовнішнього огляду, а також велика кількість ніш та шухлядок в салоні для особистих речей – їхній сукупний обсяг досягає 27 літрів. Нарешті, в Peugeot мають намір вже на старті продажів запропонувати покупцям пікапа до 40 додаткових аксесуарів.

Стосовно моторної гами, то Landtrek отримає два двигуни на вибір: 1,9-літровий дизель потужністю 150 к.с. і 350 Нм, і 2,4-літровий бензиновий мотор, що розвиває 210 к.с. і 320 Нм. Обидва мотори агрегатуються з однією з шестиступінчастих коробок – механікою або автоматом, а опціональна система повного приводу супроводжується блокуванням заднього диференціала і заниженою передачею.

Відповідно до офіційних даних, Peugeot Landtrek наділений непоганою геометричною прохідністю: дорожній просвіт пікапа може досягати 235 мм, а кути в’їзду і з’їзду – 30 і 27 градусів відповідно при вугіллі рампи в 25 градусів. При цьому заявлена глибина подоланого броду становить 600 мм. Вже на конвеєрі Landtrek обіцяно постачати захистом двигуна і грязьовою гумою на дисках від 16 до 18 дюймів.

Побудований пікап у співпраці з китайськими партнерами: в Піднебесній аналогічна модель з майже ідентичними зовнішністю і інтер’єром продається під ім’ям Changan Kaicheng F70. Під брендом Peugeot, між тим, новинка вийде на ринки Латинської Америки і Південної Африки вже наступного року. Пізніше ринок продажу пікапа буде розширено, але планів з продажу Landtrek в Європі Peugeot на даний момент не має.

Раніше Peugeot створила електричний комерційний фургон e-Expert, а також вирішила побудувати 360-сильний гібрид 508.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Peugeot Landtrek:
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest