У Peugeot пояснили причини зникнення купейних моделей

Автор: Роман Галімон | 26 Бер, 2020

У французький компанії Peugeot пояснили, чому напрямок розробки автомобілів купе занепадає.

Останнім часом автомобілів із двома дверима стає все менше. Класикою залишається лише Chevy Corvette та Ford Mustang, а перелік конкурентів не зростає.

За словами боса Peugeot Жан-Філіпа Імпарато, ситуація й не зміниться найближчим часом. В інтерв’ю британському виданню Autocar він сказав, що однією з причин зникнення купе може стати те, що для фінансування їхнього розвитку недостатньо інвестиційних коштів.

Справа не в тому, що автовиробники зневажають машини з двома дверима. Сам Імпарато сказав виданню: «Я люблю ці машини, але зараз є інші важливіші справи».

І це зрозуміло адже великі автовиробники змушені вкладатися в нові технології, витрачати інвестиції на електромобілі, 5G-комунікації, безпілотні та інші технології напівсамостійного водіння. Це коштовні проекти, які можуть вимагати уваги (та витрат) автовиробників протягом наступного десятиліття або довше.


Наглядний приклад сучасних інвестицій від Volvo : Крос-купе Lynk & Co 05

 

З огляду на це, грошей на нішеві автомобілі просто немає. Купе ніколи не продавались у великих кількостях, і споживачі сьогодні продовжують переходити на більші машини, іноді повністю відмовляючись від седанів, купе та малолітражок.

Це змушує деяких автовиробників повністю виключити седани зі своєї лінійки. Навіть спад продажів Chevy Camaro минулого року породив припущення, що його виробництво незабаром знову буде припинено.
Проте тенденція кросоверів й позашляховиків із часом може згаснути й можливо тоді автовиробники зможуть вигадати щось нове. Наприкінці минулого року шеф-дизайнер GM Майкл Сімко заявив, що покупці завжди хочуть отримувати стилізовані машини, які змушують ревнувати сусідів.

Зараз кросовери, пікапи та позашляховики – саме такі машини. Але автовиробники одного часу можуть перерозподілити гроші на розвиток новик купе. Принаймні, варто сподіватись на це.

До речі, Peugeot цього року представила пікап Landtrek.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея концепта Mazda Vision Coupe:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest