Пікап Ford Super Duty згорів після удару блискавки

Автор: Редакція | 25 Лип, 2022
Ford Super Duty

Жахливий випадок стався на острові Дейто в Південній Кароліні під час сильних штормів.

Коли Ford назвав першу електричну вантажівку F-150 Lightning («блискавка» – у перекладі), ніхто не думав про такий збіг. Але ось він – пікап Ford, а точніше модель Super Duty, у яку влучила блискавка та згоріла дощенту.

За словами автора оригінальних зображень, Крісті Хьюз Грувер, неназваний власник вантажівки Ford Super Duty був монтажником шаф та працював над проектом поблизу. Вся середня частина вантажівки або зона кабіни була повністю знищена до невпізнання, хоча частина капоту виглядає неушкодженою.

Жахливий випадок стався на острові Дейто в Південній Кароліні під час сильного шторму минулого вівторка. Вантажівка була припаркована біля дерева, і, за словами очевидців, блискавка влучила в дерево, злетіла вниз і перейшла на вантажівку. Цей удар спричинив пожежу, яка завдала збитків, що видно на фотографіях, поки її не загасили. На щастя, внаслідок події ніхто не постраждав.

Рекомендації під час грози

Ford Super Duty

Згідно з даними Національної метеорологічної служби США, зазвичай людина всередині транспортного засобу перебуває в безпеці під час удару блискавки з хмари в автомобіль, оскільки «зовнішня металева оболонка металевих транспортних засобів із жорстким дахом забезпечує захист тим, хто знаходиться в транспортному засобі із закритими вікнами».

Проте, як видно з цього інциденту, реальність трохи розходиться з теорією.

Також стверджується, що «типовий удар блискавки «хмара-земля», фактично «хмара-транспортний засіб» вдарить або в антену автомобіля, або вздовж лінії даху. Потім блискавка пройде через зовнішню металеву оболонку транспортного засобу, а потім через шини на землю».

Дізнатись, чи були закриті вікна пікапа під час удару блискавки, вже не можливо. Крім того, варто враховувати те, що машина була під деревом, звідки блискавка й перейшла на автомобіль, що й спричинило значні пошкодження.

Тим не менш, за загальними правилами безпеки під час грози будь-хто, хто перебуває поза укриттям, піддається ризику, тому, якщо ситуація дозволяє, заходьте всередину під час таких ситуацій – бажано в будинок, а не в машину.

Раніше цього року автобус згорів вщент після вибуху газу на даху, а минулого року суперкар McLaren 765LT повністю згорів на АЗС.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest