Пікап Toyota Tundra можуть електрифікувати

Автор: Роман Галімон | 08 Чер, 2020
Toyota Tundra TDR Pro 2020 року

Японська компанія Toyota бачить майбутнє пікапа Tundra лише у гібридній моделі.

Поява Ford F-150 Raptor довела, що в Америці існує попит на заводські хардкорні повнорозмірні пікапи, при цьому багато покупців лише вперше в житті купляли для себе такі автомобілі.
Цей ринок дуже висококонкурентний й поки на ньому мають перевагу Ford F-150, Ram TRX, для якого незабаром презентують версію Hellcat, та Chevy Silverado 1500. Ці автомобілі потужні, мають багато комплектацій та вартісного оздоблення.

Проте Toyota з пікапом Tundra, здається, вирішила обрати інший шлях для приваблення клієнтів.
Видання CarBuzz з’ясувало в інтерв’ю з головним конструктором пікапів Toyota Шелдоном Брауном, що в компанії й не збираються конкурувати зі стандартними пікапами.

Хоча Браун не розповів напряму, але натякнув, що Toyota збирається зробити своїм пікапам ще більший кілометраж без заправки. Саме це може стати великою перевагою в сегменті, де клієнти обожнюють мандрувати й бути самостійними.

«Ми думаємо, що ми можемо зробити захопливий продукт. У нас є кілька цікавих речей, – сказав Браун та додав. – Електрифікація має сенс. Власники пікапів цінують крутний момент та початкову потужність».
Відповідно до стратегії Toyota до 2025 року, компанія має намір провести електрифікацію всієї лінійки, включаючи пікапа та позашляховики.

Нещодавно Toyota представила оновлений пікап Hilux, а також дві гібридні моделі:  кросовер Venza та мінівен Sienna.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

 

Галерея Toyota Tundra TDR Pro 2020 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest