Поліція розтрощила «прокачаний» BMW M3 Touring

Автор: Редакція | 13 Вер, 2021
BMW M3 Touring

Британська поліція вирішила знищити «прокачаний» BMW M3 Touring, який був створений із викрадених запчастин.

У той час як BMW ще працює над версією Touring для поточного покоління M3, вона не запропонувала M30 Touring у поколінні автомобіля F80. Незважаючи на це, власник цієї моделі 3-ї серії взявся за побудову власного універсалу на основі базової 3-Series Touring.

Британська поліція повідомила, що запідозрила водія, коли перевірила номерний знак яскраво-зеленого автомобіля, що мав належати BMW 3-ї серії із дизельним двигуном.
Дослідивши автомобіль, було виявлено, що не лише дизельний двигун був змінений на силовий агрегат М3. Подальші розслідування викрили, що щонайменше компоненти чотирьох інших моделей BMW 3-ї серії, включаючи два вкрадені М3, були використані у спійманому автомобілі.

BMW M3 Touring

У відео, опублікованому на YouTube, співробітник поліції Західного Мідлендса зазначив, що двигун та ходова частина були отримані принаймні з двох М3, які були викрадені в цій же місцевості.

При цьому, як повідомляється, перший M3 був викрадений ще 30 березня 2018 року, а другий 30 вересня 2019 року. Також для створення кузова та панорамного даху були використані два універсали 3-ї серії.

Враховуючи, що відновити оригінальні машини не можливо, як і повернути їх власникам, поліція вирішила знищити виявлений автомобіль.

«Зовні цей BMW виглядав чудово, адже не можна зазирнути під фарбування. Але він був просто зварений з використанням небезпечних конструкцій. Фарба не врятує вам життя під час зіткнення, – сказав представник поліції Марк Вівер. – Той, хто підготував цю машину, доклав чимало зусиль, щоб приховати її справжню особистість. Номери були обрізані та наклейки зняті, але у нас є експерти, які використовують техніку для подолання цих перешкод».

Представник поліції також попросив осіб, які збираються купляти машини на вторинному ринку, вивчати транспортний засіб перед купівлею, аби їхній майбутній автомобіль не закінчив як той, що був знищений.

До речі, на початку року у Британії визначено Топ-15 найвикраденіших автомобілів, а також повідомлялось про Топ-10 найбільш викрадених автомобілів у Іспанії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest