Porsche представила нові дитячі крісла

Автор: Редакція | 16 Гру, 2020
Porsche дитяче крісло 2020

Німецька марка Porsche запропонувала для своїх (й не лише) автовласників нові дитячі крісла.

Нова модель дитячого крісла Porsche для немовлят та дітей має дозволити безпечно проводити час в машині й катати дитину на швидкісних моделях 911, Panamera, Cayenne або інших.
На обох типах крісел все зроблено в стилі Porsche й це виглядає особливо круто. На шеститочкових ремінцях безпеки, натхненних автоспортом, та збоку сидіння є логотип бренду. Інтегровані регулювання підголівників дозволяють власникові підправляти розміри в міру зростання дитини.

Крісла також доступні в чорному та світло-блакитному відтінку, який зроблений у знаменитій гоночній лівреї Gulf.

Porsche дитячі крісла 2020
Дитяче крісло Porsche 2020 року

Всі сидіння відповідають новим правилам Європейського Союзу щодо безпеки i-size. За вимогами полегшено кріплення автокрісел у транспортний засіб та забезпечено кращий захист від бокових ударів, особливо для голови та шиї.

Дитяче сидіння Porsche для немовлят розраховано на зріст від 40 до 83 см. Воно має знімну вставку для новонароджених, щоб зробити перебування дитини надзвичайно комфортним.

Porsche дитячі крісла 2020
Дитяче крісло Porsche 2020 року

Додатковою опцією є база «Flex Base», яка встановлюється в опорних точках ISOFIX автомобіля. В неї можна швидко вставити дитяче крісло. Проте й без цього пристрою можна закріпити крісло ременем безпеки автомобіля.

Більше сидіння Porsche Kid Seat підходить для дітей від 76 до 105 см. При цьому в ньому можна регулювати положення нахилу спинки.
Нові дитячі крісла ще не доступні для продажу в Інтернет-магазині Porsche. Однак, поточне крісло для немовлят продається за ціною 416,23 доларів, а дитяче – 557,53 доларів.

До речі, на початку року Motorcar писав про дослідження в Британії, відповідно до якого п’ята частина батьків в країні не використовує дитячі крісла.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея дитячих крісел Porsche 2020 року:
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest