Porsche анонсував оновлену Panamera

Автор: Редакція | 17 Сер, 2020
Porsche Panamera (тізер)

Німецький автовиробник Porsche показав перший тізер оновленого ліфтбека Panamera.

Компанія Porsche оголосила про прем’єру оновленої Panamera, яка вже традиційно відбудеться онлайн. Показ новинки відбудеться наступної середи, 26 серпня.

На разі виробник оприлюднив єдиний тізер, що дозволяє побачити лише діодну світлотехніку. Якщо ж судити за шпигунськими фотографіями прототипів, зовні модель зміниться незначно, а головним нововведенням у салоні стане кермо в стилі останнього Porsche 911.
Одночасно Porsche оприлюднив повне відео рекордного заїзду нової версії «Панамери» треком Нюрбургринг. Серед іншого, воно розкриває деякі подробиці силової установки: відповідно до відео двигун може розвинути, щонайменше, 634 к.с. і 832 Нм.

Таким чином, можна очікувати модифікацію, яка заповнить місце між 550-сильним Panamera Turbo і 680-сильним Panamera Turbo S E-Hybrid. Імовірно, новинку назвуть Turbo S.
При цьому раніше були припущення, що «Порше» готує ще потужнішу гібридну версію, що розвиває понад 800 к.с. і націлену на конкуренцію з майбутнім Mercedes-AMG GT 73.

Нещодавно Porsche представив хардкорну версію Cayenne GTS, а також повідомлялось, що рідкісну Porsche Carrera GT забули на 8 років у автосалоні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Porsche Panamera GTS 2019 року:
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest