Електрокар Porsche Taycan виявився затісним для зйомок фільму

Автор: Редакція | 17 Лис, 2020
Porsche Taycan електрокар затісний фільм

Електричний седан Porsche Taycan мав бути задіяний у новому фільмі, проте електрокар виявився замаленьким для головного актора.

Можна з упевненістю сказати, що фільм Red Notice («Червоне сповіщення» – з англ.)- один із найдорожчих фільмів платформи Netflix за всю історію.

Спочатку фільм розроблявся компанією Universal для запуску 2020 року, але тепер насичений екшн-фільм із бюджетом майже 188 мільйонів доларів анонсований на 2021 рік. Це перший фільм Netflix, в якому знялися Дуейн «Скеля» Джонсон і Галь Гадот, а також Райан Рейнольдс.
Зйомки фільму «Червоне сповіщення» проходили не зовсім спокійно, враховуючи пандемію коронавірусу, яка зупинила виробництво на початку цього року. Робота над фільмом відновилася у вересні, але не обійшлося й без інших перешкод, коли «Скеля» розповів у Instagram кумедну та коштовну проблему.

Фактично, актор не зміг поміститися всередину Porsche Taycan, коли той привезли на знімальну сцену.

«Довгий ланцюжок подій», саме назвав його колишній професійний рестлер, тривав місяці підготовки та вимагав високі витрати, які включали покупку Porsche Taycan та доставку його до місця зйомки фільму.
Проте коли прийшов час знімати сцену, сценарист і продюсер Роусон Маршалл Турбер (чоловік, що лежить на землі перед машиною) попросив «Скелю» застрибнути всередину електрокара й лише тоді всі зрозуміти, що його спина «занадто широка».

Несподівана проблема не завадила продюсеру та решті знімальної групи знайти гарний ракурс, аби зробити необхідний знімок: «Врешті-решт ми показали свою спритність, аби швидко придумати вихід та знайшли творчі шляхи, як отримати кадр», – дописав актор.

Насправді, це не вперше, коли Дуейн «Скеля» Джонсон має проблему з посадкою в машину, що не так вже й дивно, враховуючи його зріст 196 сантиметрів. Близько п’яти років тому він скаржився на те, що мав схожу проблему з LaFerrari.

До речі, нещодавно Porsche оновив Taycan, а спортивну версію Porsche Taycan Turbo S розігнали автобаном до 268 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Porsche Taycan:
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest