7 позашляховиків застрягли на одній ділянці піску

Автор: Редакція | 29 Сер, 2021
позашляховики застрягли пісок

В один день сім позашляховиків потрапили у піщану пастку. Врятувати зміг лише старий, але обладнаний Jeep.

Пісок може бути жорстоким, оманливим покриттям для нічого не підозрюючих позашляховиків. Зазвичай така поверхня виглядає гладкою й рівною, але швидко перетворюється на пастку й може миттєво проковтнути транспортні засоби.
Прикладом є це відео від каналу Matt’s Off-Road Recovery («Позашляховий порятунок від Метта» – у перекладі), де можна побачити не менше семи автомобілів, буквально вирваних з м’якого піску в загальній зоні на озері Сенд-Холлоу в штаті Юта.

Й хоча першим порятунку потребував Subaru WRX поточного покоління з малим кліренсом та низькопрофільними шинами далі була справді позашляхова техніка.

Великий Chevrolet Avalanche безнадійно застряг у піску та не міг навіть включити повний привід. Далі порятунку потребували Toyota Tacoma та стоковий Jeep Grand Cherokee.

Після короткої перерви бригада повернулася до того ж району для звільнення ще трьох автівок. Toyota Tundra з низькопрофільними шинами явно даром виїхала на пісок, після чого був звільнений Jeep Patriot та новий Chevrolet Silverado, що буксирував гідроцикл.
Цікаво, що автомобіль, який всіх рятував, – це старий, але явно не стоковий Jeep Cherokee. Вочевидь, автори відео рятують інші автомобілі безкоштовно, але потім викладають свої відео на YouTube-каналі. Крім того, ця команда займається й створенням спеціальних проектів, як позашляховик на базі Chevrolet Corvair.

До речі, раніше Motorcar писав, як на автомобілі не закопатися в пісок.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest