Продажі нових машин на російському ринку впали до рівня 70-х

Автор: Редакція | 04 Чер, 2022
LADA

У травні 2022 року російський ринок нових автомобілів продовжив падіння: за місяць було продано 27 458 автомобілів. Востаннє такі результати були понад 50 років тому.

Минулого місяця російські державні органи поставили на облік 27 458 нових автомобілів. Це на 2% нижче за показники «провального» квітня і на 78% гірше за минулорічний травень.

Й хоча, багато іноземних виробників зупинили свої виробництва, складські залишки ще потрохи розпродавались. Зокрема, у топ-5 потрапили бренди Renault, Lada, Hyundai, Kia та Chery.

До речі, також минулого місяця Renault вирішила продати свої російські заводи, а АвтоВАЗ все ніяк не може відновити виробництво Lada без імпортних комплектуючих.

АвтоВАЗ виробництво

При цьому, рівень цін теж продовжує зростати і є припущення, що цінники не зупиняться на досягнутому рівні.

Тепер російські медіа лише згадують минулий рік, коли місячний рівень продажу нових автомобілів становив в середньому 200 тисяч штук.

Рівень же продажів у 27 тисяч легкових машин на місяць відповідає статистці початку 70-х років минулого століття, коли на рік реалізовувалось 300 тисяч нових машин. Навіть у складні 90-ті роки минулого століття, продажі нових автомобілів на російському ринку були вищими.

Ринок вантажних автомобілів теж впав: у травні було продано лише 8179 одиниць комерційної автомобільної техніки, що на 58% нижче за аналогічний період попереднього року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest