Прибуток Skoda в першому кварталі впав на чверть

Автор: Редакція | 07 Тра, 2022
Skoda перенесення виробництво Superb

Операційний прибуток Skoda Auto в першому кварталі 2022 року впав приблизно на чверть до 337 мільйонів євро з 448 мільйонів євро рік тому.

Материнська компанія Volkswagen зазначила, що до таких негативних результатів призвела війна в Україні.

У першому кварталі Skoda Auto поставила клієнтам 186 170 автомобілів, що на чверть менше, ніж рік тому. Однак квартальні продажі трохи зросли до 5,10 мільярдів з 5,05 мільярда євро рік тому.

Виробники автомобілів тривалий час страждає від дефіциту комплектуючих, що також порушило виробничі процеси Skoda Auto. Ситуацію ускладнила війна в Україні, яка спричинила, серед іншого, зупинку виробництва кабельного джгута від українського постачальника.

Skoda Auto управляє трьома виробничими заводами в Чеській Республіці, але також є майданчики в Китаї, Словаччині та Індії (переважно через спільні підприємства), а також в Україні та Казахстані у співпраці з місцевими партнерами. Бренд працює на більш ніж 100 ринках.

На початку березня Skoda Auto оголосила, що через вторгнення росії в Україну припиняє виробництво на своїх російських заводах у Калузі та Нижньому Новгороді та припиняє експорт автомобілів на російський ринок, який до минулого року був для бренду другим за величиною.

Операційний прибуток материнської групи Volkswagen зріс на 73 відсотки в річному обчисленні до 8,3 мільярда євро у першому кварталі. Група поставила клієнтам 1,898 мільйона автомобілів, що на 22 відсотки менше, ніж рік тому. Однак в грошовому еквіваленті продажі зросли на 0,6 відсотка до 62,74 млрд євро.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto.cz


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest