Range Rover теж може забуксувати на сніжному пагорбі

Автор: Редакція | 20 Гру, 2021
Range Rover Sport

Позашляховики Ranger Rover давно довели свої всюдихідні можливості. Але чи може бути так, аби такий позашляховик забуксував на звичайному пагорбі у місті?

В Україну нарешті прийшла справжня зима й, здавалось, що це дає певну перевагу власникам кросоверів та позашляховиків, тим більше марки Ranger Rover. Проте, не все так просто.

Виявляється, навіть новий Ranger Rover Sport може застрягнути на невеликому сніжному пагорбі у місті. Попри наявність розумних електронних систем та помічників, засніжений пагорб все ще може бути серйозною перешкодою. На відео нижче відео, як позашляховик забуксував.

Цікаво, але автори відео стверджують, що цей Ranger Rover Sport навіть був на зимових шинах, хоча цей факт важко перевірити.

Звичайно, повний привід і блокування диференціалів мають допомагати в такій ситуації, але якщо з дорогою немає жодного зчеплення, то використати всі ці системи просто неможливо.

Тому можна припустити, що позашляховик на відео явно не взутий в Michelin Alpin, або ж під снігом знаходиться ожеледь, котра і не дає працювати зимовій гумі.
Тим не менш, варто пам’ятати, що наявність позашляховика, як-от Range Rover Sport, може вселити занадто велику впевненість у виїзді в складні погодні умови. Навіть, якщо він екіпірований належним комплект шин, краще не намагатися витиснути з машини її максимум.

А ще краще, за такої погоди, залишитися вдома й дочекатись, поки сніг не приберуть з доріг. Тим більше, що місто за таких умов, точно стоятиме у корках.

Можна лише додати, що на початку цього року було інше відео, де Land Rover Defender витягнув із замету трейлер із машинами.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest