Рейтинг автомобільних марок зі скрученим пробігом

Автор: Редакція | 07 Жов, 2020
Рейтинг автомобілів зі скрученим пробігом

Ринок вживаних автомобілів часто пропонує машини зі скрученим пробігом. Пропонуємо поглянути на рейтинг марок, моделі яких страждають від цього найбільше в Європі.

Скручування пробігу, також відоме як «змотування», «підмотка» або шахрайство з показниками одометра – незаконна тактика, яка застосовується багатьма продавцями. У такий спосіб вони намагаються занизити реальний пробіг автомобіля.
Як бачимо з вищенаведеної діаграми від carVertical, що зроблена на основі бази даних з сотні тисяч авто за останні півроку, найпопулярніші бренди автомобілів найчастіше наражаються на небезпеку скручування пробігу, причому більше половини випадків змотування одометра припадає на вживані автомобілі BMW.

Корегування пробігу дозволяє продавцеві ввести покупця в оману, змусивши його заплатити необґрунтовано високу ціну за автомобіль, який перебуває в поганому стані.

До того ж, у подальшому покупець може зіткнутися з необхідністю витратити гроші на ремонт автомобіля.
Раніше ми вже писали про топ-10 найнадійніших марок та рейтинг бестселерів серед вживаних автомобілів у Європі, й все це наводить на висновки, що бренди, які мають репутацію надійних автовиробників, далеко не завжди є такими насправді. Тим не менш, їхні автомобілі користуються високим попитом.

З іншого боку, на жаль, найнадійніші марки автомобілів поступаються розкрученим брендам за рівнем популярності.

Отже, перед тим як  купувати вживаний автомобіль, варто замовити звіт про історію автомобіля, перш ніж отримати вживаний автомобіль популярної марки зі скрученим пробігом.

До речі, звіти carVertical дозволяють дізнатися не лише справжній пробіг, але й інші дані про машину, як минулі пошкодження, ремонти та перебування в розшуку.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest