Рекламу «автопілота» Tesla заборонили в Німеччині

Автор: Редакція | 15 Лип, 2020
Tesla Model 3 2018 року

Рекламу компанії Tesla Inc. стосовно системи допомоги водієві заборонив німецький суд, який заявив, що автовиробник вводив в оману споживачів.

Суд Мюнхена постановив, що Tesla більше не може використовувати рекламу в Німеччині, оскільки в рекламі неправомірно заявлено, що автомобілі мають «повний потенціал для автономного водіння». Про це повідомило видання Automotive News Europe.

Судді також заявили, що виробник неправомірно рекламував, що автомобілі Tesla зможуть самостійно орієнтуватися у містах до кінця 2019 року.
«Використання терміну “Автопілот” та інших фраз дозволяє припустити, що автомобілі були технічно здатні керувати повністю автономно, – сказано у заяві суду. – Крім того, стверджується, що це було б законно в Німеччині, а це не так».

Автовиробник ще може оскаржити це рішення, але поки представники Tesla жодним чином не відповіли на запит про коментарі від зазначеного видання.

Як зазначає ЗМІ, американська компанія вже давно пропонує опцію «Повне самостійне водіння» (Full Self Driving), але система Autopilot досі вимагає від водіїв повної уваги та готовність брати на себе керування автомобілем у будь-який час.
Позов до виробника подав Центр захисту від недобросовісної конкуренції – це німецька неприбуткова організація, що фінансується компаніями та галузевими групами. В заяві було сказано, що Tesla обіцяє клієнтам більше, ніж насправді дозволяє система Autopilot.

Нещодавно Tesla Model 3 врізалась у перекинуту «фуру» на автопілоті, а до цього автопілот Tesla сплутав дитину з дорожнім конусом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Tesla Model 3 2018 року:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest