Відроджений Renault 4 «засвітився» на патентних зображеннях

Автор: Редакція | 21 Тра, 2021
Renault 4

Патентні зображення концепту електричного Renault 4 «завантажили» у мережу й тепер очевидно, як виробник бачить розвиток електричного модельного ряду.

Renault, вочевидь, має намір продовжити створення п’яти електрокарів із новою сучасною інтерпретацією відомої моделі Renault 4. Перший погляд говорить про те, що 4-а стане аналогом електричного суперміні Renault 5, який був представлений у вигляді концепта на початку року.
«Завантажені» патентні зображення розкривають дизайн нової Renault 4, принаймні у формі близького до виробництва концепту. Подібність між старою 4-ю та новим переосмисленим автомобілем включає характерний профіль та форму задньої стійки (точніше задня чверть вікна на оригінальному Renault 4), тоді як передня частина має форму подібну до пізніших версій.

Ключовою відмінністю між старим та новим є застосування деяких кремезних дизайнерських реплік позашляховика, а саме високий кліренс та кросоверна зовнішня обшивка, що проходить через бічні пороги та колісні арки.

Renault 4

Renault 4 стане кросовером?

В даний час Renault не має компактного електричного позашляховика у своїй європейській лінійці, але представить його із повністю електричним Megane наступного покоління, який буде електричним аналогом Captur за розмірами. Враховуючи популярність кросоверів, місце знайдеться й для 4-го, який навіть може бути запропонований як варіант комерційного автомобіля.
Renault поки офіційно не підтвердила плани відродження 4-ї моделі. Але ще до цих нових зображень було багато припущень, що марка може перезавантажити модель та її логотип у тому ж стилі, як це зроблено із 5-ю.

За 31 рік виробництва, що тривав з 1961 по 1992 рік, марка випустила понад вісім мільйонів одиниць 4-ї моделі та дешевшу похідну Renault 3.

Renault 4 логотип
Патентне зображення логотипу Renault 4

Цього року оригінальна 4-а святкує своє 60-річчя, й Renault дражнила, що в листопаді відбудеться «сюрприз», заснований на фургоні 4L. Це може бути натяком на те, що до кінця 2021 року може з’явитись попередній концепт автомобіля й це пов’язується з припущеннями про те, що нова 4-а модель стане дешевий, електричним варіантом комерційного автомобіля.
Якщо 4-а базуватиметься на тій же платформі, що й Renault 5 (тобто CMF-B), яка в даний час лежить в основі хетчбека Zoe, то фактично стане модифікованою версією архітектури Clio. Таким чином, виробнику вдасться скоротити витрати на розробку нового електрокара.

До речі, в Китаї та Індії Renault продає електричний кросовер K-ZE, але в Європі він з’явився  під крилом бюджетного  бренду Dacia.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея електрокара Renault 5:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest