Renault представила нову «стару» й бюджетну модель

Автор: Роман Галімон | 14 Січ, 2021
Renault 5 електрокар

Французька марка Renault показала нову модель повністю електричного сітікара, який отримав ретро-стиль та матиме назву Renault 5.

Як Motorcar вже писав, поява моделей Renault 4 та Renault 5 була прогнозована й тепер цей факт підтверджено в рамках оголошення стратегії автовиробника під назвою “Ренолюція” на чолі з новим гендиректором Лука де Мео.
Компанія планує диверсифікувати свої продукти між брендами Alpine та Renault й до 2025 року буде випущено не менше семи повністю електричних автомобілів, і один із них був представлений сьогодні у формі відродженого Renault 5.

Renault 5 електрокар
Прототип електрокара Renault 5

Автомобіль, також відомий під назвою «Le Car» у США, повернувся після припинення виробництва у 1996 році.

«Новий» Renault 5 зображений вже в якості прототипу, а не концепту, а це означає, що серійна версія має не відступити далеко від ретро-дизайну. Червона смуга, помітна на автомобілі, натякає на «гарячу» версію, яку раніше назвали Renault 5 GT Turbo, а тепер може вона може стати сучасною машиною з аналогічними швидкісними характеристиками.
Про новий R5 відомо ще небагато, але керівник Renault Лука де Мео каже, що це буде електричний автомобіль «за ціною, який зможуть собі дозволити багато людей».

Нещодавно стало відомо, що компанія Renault продала найбільше нових автомобілів в Україні 2020 року, а до цього марка «засвітила» новий седан Logan під іншою назвою.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея електрокара Renault 5:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest