Renault «засвітила» новий седан Logan під іншою назвою

Автор: Редакція | 29 Лис, 2020
Renault Logan седан назва Taliant

Французький виробник Renault все ще готує «свій» бюджетний седан на базі Dacia Logan, але можливо представить його під новим ім’ям.

Нещодавно румунський бренд Dacia представив нові генерації Logan й Sandero, а також стали відомі й ціни на ці моделі. Проте, якщо Sandero вже точно анонсований для продажу в Франції, то новий Logan поки продається лише в Румунії.
Таке розділення викликало спочатку подив, але тепер, здається, знайшлось пояснення в цьому питанні.

У Мережі з’явилися перші патентні зображення нового бюджетного седана Renault під назвою Taliant.

Сам виробник поки не коментує витік 3D-ескізів, проте видання Motor1 вважає, що Renault може відмовитися від простого перейменування румунської Dacia Logan на користь запуску трохи доопрацьованої машини під оригінальним ім’ям.
З комп’ютерних малюнків можна припустити, що представлений у вересні Logan нового покоління і Taliant мають загальну силову структуру кузова і, швидше за все, габарити. Однак варіант від Renault забезпечили іншим декором екстер’єру (оптика, решітка радіатора, бампери й так далі), також дещо змінили інтер’єр, змінивши деталі керма та дефлекторів вентиляції.

На цьому зміни мають завершитись, а отже технічна начинка залишиться від «Логана»: Taliant отримає трициліндрові мотори потужностями 65, 90 і 100 к.с. Не виключена поява версії й на газовому паливі, яка лише цьогоріч була представлена в Україні.

За припущеннями, Renault офіційно представить Taliant до кінця 2020-го або на початку 2021 року. Ринками для нового бюджетного седана називають країни, що розвиваються, а враховуючи, що українське представництво марки поки не оголосило про появу нового Logan в Україні, можливо, саме новинка з вищезазначених фото й потрапить до нашої країни.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Renault Taliant (патентне зображення):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest