Renault почала продавати моделі Logan та Sandero з ГБО

Автор: Редакція | 24 Кві, 2020

Компанія Renault оголосила про офіційний старт продажів моделей Logan та Sandero з газобалонним обладнанням (ГБО).

З квітня в офіційній мережі Renault стартували продажі моделей Logan та Sandero з ГБО. Про підготовку до цього Motorcar писав раніше.

При цьому пропонується, як придбання нових автомобілів із ГБО, так й встановлення обладнання в офіційній мережі дилерських центрів Renault на вже придбані машини.

ГБО пропонується від італійського виробника BRC Gas Equipment, який працює у сфері альтернативного пального з 1972 року.
Важливо відмітити, що при переобладнанні автомобіля у офіційного дилера зберігається стандартна заводська гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу. Також надається гарантія від виробника ГБО – 3 роки або 200 000 км пробігу (залежить від того, що відбудеться раніше).

Компанія Renault в своєму релізі зазначила, що оптимальні налаштування ГБО дозволяють скористатися деякими перевагами використання газу: збереження оливо-паливної плівки на стінках циліндрів, відсутності нагару на свічках запалювання та зменшення навантаження на циліндро-поршневу групу двигуна. Завдяки цьому деталі зношуються повільніше, а отже, і двигун служитиме довше.
Виробник також пропонує проводити технічне обслуговування ГБО одночасно з плановим ТО автомобіля. Це можливо буде зробити у будь-якому дилерському центрі Renault в Україні.

І як завжди, автомобілі марки (в тому числі з ГБО) будуть доступні у кредитних та лізингових програмах Renault Finance.

До речі, нещодавно наша редакція протестувала останні версії Renault Duster та Koleos. З повним оглядом тест-драйву “Дастера” можна ознайомитись тут, а по “Колеосу” поки доступна галерея й незабаром буде детальний огляд.

 

Галерея Renault Logan:
Фотограф: Renault
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest