Renault 4 та Le Car повернуться в якості електромобілів – джерело

Автор: Роман Галімон | 10 Січ, 2021
Renault 4

Колишні бестселери французької марки Renault 4 та Renault 5 (Le Car) можуть вже незабаром повернутись в якості електромобілів.

Renault 4 став проривом французького виробника у 70-ті роки й дотепер залишається нагадуванням про «золоті часи» марки. Тоді було вироблено понад вісім мільйонів компактних міських автомобілів Renault 4, які продавались протягом трьох десятиліть.
Після аналогічну славу два десятиліттю тримала модель Renault 5 (або Le Car у США), під час існування якої було виготовлено близько дев’яти мільйонів одиниць.

Зазначені дві назви довгий час не використовувались під брендом Renault, але, схоже, французька марка планує повернути їх у центр уваги, хоча вже як повністю електричні автомобілі.

Відповідно до інформації видання Automotive News Europe, яке посилається на два неназваних джерела, повернення зазначених моделей є частиною плану виходу з кризи, яка поглинула продажі всіх автовиробників на фоні падіння ринку та необхідності створення автомобілів з нульовими викидами.
Зазначимо, минулого року Renault оголосила, що планує заощадити 2 мільярди євро (близько 2,2 мільярда доларів) протягом найближчих трьох років. Само собою, пандемія коронавірусу ускладнила проблеми автовиробника, і стратегічний рух став обов’язковим всередині компанії.

Серед вже розкритих стратегій була зазначена увагу до прибуткових продуктів (зокрема, електричних автомобілів та позашляховиків/кросоверів), на відміну від попередньої стратегії під керівництвом Карлоса Гона.

На разі, автовиробник нічого офіційно не оголошував, але це лише питання часу, оскільки генеральний директор Renault Лука де Мео незабаром оприлюднить нову стратегію марки. Очікується, що це станеться 14 січня 2021 року під час щорічної конференції виробника.

Нещодавно стало відомо, що компанія Renault продала найбільше нових автомобілів в Україні 2020 року, а до цього марка «засвітила» новий седан Logan під іншою назвою.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest