Кросовер Renault Arkana став гібридом та їде до Європи

Автор: Роман Галімон | 24 Вер, 2020
Renault Arkana (Європа) 2020 року

Компанія Renault вирішила почати продажі кросовера-купе Arkana в Європі й перші екземпляри знайдуть своїх покупців наступного року.

Лише нещодавно кросовер-купе Renault Arkana був презентований в Україні, а тепер французький виробник вирішив привезти модель й для Старої Європи. Проте, між цими автомобілями є дуже суттєва різниця.
Arkana для України збирається на Запорізькому Автомобілебудівному Заводі з машинокомплектів із московського заводу Renault й, фактично, ця модель побудована на платформі Global Access.

А для Європи будуть виготовляти «Аркану» на платформі CMF-B, на якій збираються Captur, Clio та Megane. Практично, випуск подібного автомобіля вже налагодили в Кореї, де він випускається під ім’ям Samsung XM3.

Така модель матиме оснащення у стилі останніх новинок Renault, а також отримає інші особливості: зокрема, стайлінг-пакет R.S. Line, цифрову приладову панель, мультимедійну систему з тачскріном портретної орієнтації, сучасні системи безпеки.

Renault Arkana (Європа) 2020 рокуRenault Arkana 2019 року

При цьому, відповідно до останніх тенденцій, Arkana стане гібридом у всіх комплектаціях: двигуни 1.3 TCe 140 та TCe 160 стануть «мікрогібридами» з 12-вольтовими системами. Крім того, буде представлений 140-сильний гібрид E-Tech, як у згаданих Clio і Captur або Megane, що використає технології Ф1.
Гібридний Renault Arkana виготовлятимуть на південнокорейському заводі у місті Бусан, де й виготовляється його аналог Samsung XM3. Постачання моделі почнеться у першому півріччі 2021 року.

Нещодавно Renault представила дизайн нових Logan та Sandero, а також безкоштовно видала електрокари мешканцям одного селища.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Галерея Renault Arkana (Європа) 2020 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest