Renault та Dacia обмежать швидкість автомобілів до 180 км/год

Автор: Редакція | 26 Кві, 2021

Група Renault вирішала обмежити швидкість для автомобілів двох свої брендів до 180 км/год.

Лише рік тому компанія Volvo офіційно оголосила про запровадження швидкісного ліміту для своїх автомобілів (180 км/год), й, схоже, тепер до встановлення аналогічних обмежень приєднається Група Renault.
Згідно з інформацією видання Spiegel, генеральний директор Renault Лука де Мео під час зустрічі з акціонерами в Парижі минулого тижня розповів, що вважає високу швидкість основною причиною загибелі на дорогах.

Французький виробник планує обмежити максимальну швидкість всіх своїх нових автомобілів тим же бар’єром 180 км/год, і для цього він запровадить так звану систему «Тренер безпеки» (Safety Coach system), яка контролюватиме обмеження швидкості на дорозі й дорожні умови та відповідно регулюватиме швидкість.

Варто додати, що на Землі є лише кілька місць, де можна легально розігнатись за 140 км/год. Очевидно, що деякі ділянки автобану в Німеччині дозволяють їздити без обмежень, хоча навряд водії, які купують новий Renault, одразу їдуть випробовувати їх на швидкість на німецькій трасі.

Dacia Logan, Sandero та Sandero Stepway

Тим не менш, Spiegel повідомляє, що Dacia також застосовуватиме ті самі обмеження швидкості на 180 км/год у своїх автомобілях, а враховуючи дещо слабкі нещодавні результати краш-тестів, це, мабуть, непогана ідея.

На даний момент невідомо, коли Renault та Dacia почнуть оснащувати автомобілі згаданою системою безпеки, проте не буде дивним, якщо все більше виробників приєднаються до ідеї електронного обмежувача швидкості.
З іншого боку, існує чимало тюнінгових компаній зараз, які зможуть легко обійти програмне забезпечення таких систем, а отже за бажання нову технологічну функцію Volvo та Renault також можна буде контролювати.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest