Французька компанія Renault оголосила деталі двох нових електрифікованих силових агрегатів, які отримають Clio та Captur, а також підтвердила майбутній запуск плагін-гібрида Megane.
Дві нові моделі, показані відвідувачам автосалону в Брюсселі, мають однаковий бренд «E-Tech», але суттєво відрізняються електрифікованим силовим агрегатом.
Clio, запущений минулого року з традиційними бензиновими та дизельними двигунами, отримає всі переваги від «повного гібриду» – інноваційного застосовування паралельних гібридних установок. Renault заявляє, що технологія захищена близько 150 патентами.
Читайте також:
- Тест-драйв: новий седан Renault Logan за «десятку»
- Renault представила оновлений флагманський мінівен Espace
Він базується на багаторежимній трансмісії «DHT», яка використовується для управління 1,6-літровим атмосферним бензиновим двигуном та двома електродвигунами одночасно або незалежно. Акумуляторна батарея – порівняно невелика на 1,2 кВт-год, тобто автомобіль важить всього на 10 кг більше, ніж схожий дизельний Clio.
Renault стверджує, що машина може проводити до 80% часу в електричному режимі на міських дорогах, а також може подорожувати на швидкості до 61 км/год без роботи ДВЗ. При цьому приведено небагато цифр, як викиди CO2, які мають бути менші за 100 г/км.
Кросовер Captur E-Tech використовуватиме плагін-гібридну систему, поєднуючи той же 1,6-літровий бензиновий двигун та налаштування багаторежимної коробки передач, але з більшою акумуляторною батареєю ємністю 9,8 кВт-год та електричною системою на 400 В. Це дозволяє проїхати в електрорежимі 48 км із максимальною швидкістю 137 км/год. Також доступні нові режими водіння, включаючи режим Sport, який дозволяє поєднувати бензиновий та електричний режим, за наявності достатнього заряду.
Обидві моделі також отримують унікальні значки зсередини та зовні, а також гібридні меню та графіку на дисплеях. Вони будуть доступні для замовлення протягом найближчих тижнів.
Цікаво, що компанія Renault у масштабній електрифікації модельного ряду вирішила поставити саме на гібриди. До 2022 року передбачається поява ще восьми повністю електричних моделей і 12 гібридів (або плагін-гібридів).
Джерело: Autocar