Renault інвестує 377 мільйонів доларів у Бразилію

Автор: Редакція | 04 Лип, 2022
Renault Duster - виробництво Росія

Французький автовиробник Renault планує створити в країні новий позашляховик і 1,0-літровий турбодвигун.

Згідно з заявою компанії, Renault інвестує 2 мільярди реалів (377,12 мільйона доларів) у Бразилії для виробництва нового позашляховика та нового 1,0-літрового двигуна з турбонаддувом.

Виробництво нового автомобіля було оголошено в березні, але група чекала схвалення від своєї материнської компанії щодо нового інвестиційного плану.

«Латинська Америка має велике значення для Групи Renault, і ми інвестуємо, щоб пропонувати продукти в країнах цього континенту відповідно до нашої глобальної стратегії», — сказав Хосе Вісенте де лос Мозос, виконавчий віце-президент Renault.

Інвестиції є частиною стратегічного плану компанії в Бразилії, повідомили в Renault.

Завод Renault Флан

Інвестиції будуть спрямовані на виробництво на заводі компанії в місті Сан-Жозе-дус-Піньяйс, розташованому в південному бразильському штаті Парана. Завод буде виробляти транспортні засоби на новій платформі CMF-B, що дозволить «потенційно електрифікувати» їх в майбутньому.

«Це важливий етап для Renault у Латинській Америці, оскільки ми готуємося до запуску нових продуктів і двигунів для наших клієнтів із найкращими технологіями Renault Group у світі», — сказав Луїс Фернандо Педруччі, президент Renault Latin America.

У березні 2021 року Renault оголосила про інвестиції в Бразилії в розмірі 1,1 мільярда реалів. Тоді компанія заявила, що до середини 2022 року випустить п’ять продуктів, у тому числі два електромобілі в країні.

Renault працює в Бразилії більше 23 років й схоже це нова тенденція після переорієнтації з російського ринку. Минулого місяця стало відомо, що Renault віддала й списала свої активи в АвтоВАЗі та власному московському заводі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest