Renault «засвітила» кросовер Kadjar нового покоління

Автор: Редакція | 21 Чер, 2021
Renault Kadjar 2022 року

Французька марка Renault тестує нове покоління Kadjar й нові фотографії можуть ще більше розповісти про новинку.

Нове покоління французького кросовера Renault Kadjar матиме набагато більш сучасний та стильний дизайн, але залишиться із тим самим міцним силуетом позашляховика, який характеризує його сьогодні.
Друга ітерація компактного SUV-а прибуде восени цього року та надійде у продаж навесні наступного року, тому він уже перебуває перед останньою фазою тестування.

На разі прототип майбутнього кросовера «катається» на півдні Європи й нова серія шпигунських фотографій дозволяє більш детально побачити характеристики деяких камуфльованих блоків.

Renault Kadjar є однією з найважливіших моделей у європейській лінійці французької фірми, тому варто очікувати значного кроку у нового поколінні, дизайн якого буде натхненний прототипами Renault Mégane eVision та Renault Morphoz.
На зображеннях видно, що новинка матиме вужчу передню оптику та змінену форму капоту. Також на дверях пластикові накладки будуть розміщені нижче.

Хоча камуфляж щільно прикриває всі особливості моделі, проте точно можна сказати, що у новому поколінні буде зроблена велика ставка на електрифікацію, тим більше, що споріднений новий Nissan Qashqai у моторній лінійці має декілька гібридних версій.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Renault Kadjar 2022 року:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest