Renault змінила керівництво Dacia-Lada

Автор: Редакція | 12 Кві, 2021
Кросовери Dacia та Lada 2025 року

Група Renault призначила Наглядову раду для свого нового підрозділу Dacia-Lada. Два автовиробника прямують до об’єднання.

Генеральний директор Групи Renault Лука де Мео продовжує реалізовувати стратегію із об’єднанням двох «бюджетних» виробників.
За повідомленнями видання Automotive News Europe, Денис ле Вот, який раніше перебував на керівних посадах у Nissan та Renault, стане генеральним директором двох виробників, а Ів Каракацаніс буде виконувати обов’язки президента АвтоВАЗу.

Як відомо, Група Renault придбала контрольний пакет акцій румунського виробника у 1999 році, а контрольна частка в АвтоВАЗі була куплена у 2008 році, що врятувало російського виробника від банкрутства наприкінці 2016 року.

Відповідно до нещодавніх стратегічних планів під назвою «Ренолюція», два підрозділи Dacia та Lada мають увійти до єдиного корпоративного підрозділу та випускатимуть моделі на спільній платформі, що збереже час на розробку та скоротить витрати на виробництво.
Першим спільним автомобілем від двох виробників, за припущеннями, буде компактний позашляховик на подовженій платформи Renault-Nissan CMF-B. Ймовірно, це буде серійна версія представленого концепту Bigster від Dacia, яка отримає назву Niva у модельній лінійці Lada.

До 2025 року Dacia та Lada мають перейти на платформу CMF-B (зараз два виробника використовують 5 платформ), а також отримати гібридні технології. Прогнозується, що потенційні доходи нового підрозділу зростуть до 5 мільярдів євро у 2025 році від 3 мільярдів євро у 2020 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Bigster 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest