Renault оновила «бюджетний» кросовер для Індії

Автор: Редакція | 03 Жов, 2019

Компанія Renault презентувала оновлений кросовер Kwid, який має поборотися за гаманці «економних» індійців.

Шлях оновлення кросовера Kwid пройшов вже за відпрацьованим сценарієм, що був випробований на електричній модифікації City K-ZE. Машина отримала нову оптику, рознесену по вертикалі на два блоки, допрацьовані обидва бампера та нові 14-дюймові колісні диски. У ходовій частині обмежилися переналаштуванням підвіски, що призвело до збільшення комфорту та дорожнього просвіту.

Читайте також:

В інтер’єрі з’явилися нові крісла, панель приладів, центральна консоль й кермо. Тепер доступна мультимедійна система з голосовим управлінням, зв’язком зі смартфоном, камерою заднього виду і 8-дюймовим монітором.

Моторна гамма залишилася незмінною: два бензинових трициліндрових агрегати розвивають 54 і 68 к.с., при цьому якщо базовою коробкою вважається 5-ступінчаста механіка, то старший двигун можна з’єднати з роботом, управляти яким пропонується через шайбу на центральному тунелі.

І за все це індійцям доведеться платити не так вже й багато. Якщо раніше Renault Kwid пропонувався за суму, еквівалентну 3 900 доларам (що, власне, і зробило його найдоступнішим Renault), то зараз ціни на «кросовер» укладаються в діапазон від 4 000 до 6 800 доларів (за топову комплектацію Renault Kwid Climber – на фото).

Джерело: Motor1

Галерея Renault Kwid
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest