Renault презентував стильний седан Mobilize Limo

Автор: Роман Галімон | 27 Сер, 2021
Renault Mobilize Limo

Французький виробник Renault показав новий електричний седан, який продаватиметься лише службам таксі та прокату автомобілів.

У другій половині 2022 року на вулицях міст деяких країн з’явиться дивна нова машина від Renault під назвою Mobilize Limo. Це новий повністю електричний седан, розроблений для того, щоб бути зручним транспортним засобом для людей, які працюють у сфері транспортних послуг.
В пріоритеті таксі, послуги з прокату автомобілів та оренда приватних автомобілів (буде доступний лише через підписку). Фактично, цей елетроседан не можна буде купувати, що доволі незвично.

Світова прем’єра автомобіля відбудеться на автосалоні в Мюнхені цього року, хоча сьогоднішня цифрова презентація демонструє напрочуд стильний автомобіль всередині та зовні.

Орієнтація на задній ряд

Renault Mobilize Limo

Седан має розмір 4,67 метра в довжину – трохи менше, ніж у стандартного седана середніх розмірів – та отримав колісну базу (2,75 метра), що забезпечує простір для колін на задньому сидінні у 288 мм.

Комфорт заднього сидіння підвищується завдяки плоскій підлозі, зручним сидінням для трьох дорослих та двом портам USB. Пасажири ззаду також мають доступ до регуляторів гучності, регульованих вентиляційних отворів та книжкових ліхтарів.

Renault Mobilize Limo

Дизайн лімузина сфокусований на комфорті задніх пасажирів, хоча водій теж не буде проти сидіти за кермом, адже його місце не позбавлено ергономіки.

Renault Mobilize Limo

На передній панелі є два великих екрани: 10,25-дюймовий для панелі приладів і 12,3-дюймовий для інформаційно-розважальної системи. Між двома передніми сидіннями розміщено холодильне відділення.
Під капотом

Renault Mobilize Limo

Седан оснащений електродвигуном, який виробляє 150 кінських сил (110 кіловат) і крутний момент 220 Ньютон-метрів. Його максимальна швидкість становить 140 км/год, й він може розганятися до «сотні» за 9,6 секунди.

Акумулятор має ємність 60 кіловат-годин та забезпечує пробіг близько 450 кілометрів за циклом WLTP. Швидка зарядка може збільшити запас ходу на 250 км приблизно за 40 хвилин, що, як вважається, є середньодобовим пробігом для більшості професійних водіїв.

Limo поставляється з вісьмома подушками безпеки та кількома функціями безпеки, такими як адаптивний круїз-контроль, виявлення сліпих зон, допомога при утриманні смуги руху, задній перехресний рух та інше. Зимовий пакет може додати підігрів сидінь та підігрів керма. Седан оснащений повноцінними світлодіодами, дверними ручками врівень, 17-дюймовими алюмінієвими дисками та логотипами Mobilize Limo всередині і зовні.

Транспортний засіб має стати цікавою бізнес-моделлю, хоча вийде на дороги лише за рік.

До речі, у червні Renault показала компактні електромобілі Mobilize, а все почалось в січні, коли марка представила новий суббренд Mobilize та прототип EZ-1.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Renault Mobilize Limo:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest