Renault представила компактні електромобілі Mobilize

Автор: Редакція | 17 Чер, 2021
Renault Mobilize Bento

Французька марка Renault презентувала нові компактні електромобілі Mobilize, які випускатимуться на спільній платформі.

На початку цього року група Renault оголосила про запуск нового суббренду Mobilize, котрий надаватиме компактні електромобілі для служб каршерінга та доставки. Тоді був показаний прототип EZ-1. Тепер на його основі зробили одразу три електричні машини різного призначення.
Mobilize DUO – це двомісний пасажирський електрокар для власного фірмового каршерінга. За габаритами він нагадує Citroen Ami та вміщує двох чоловік. Виробник підтвердив, що DUO на 50% буде зроблений з перероблених матеріалів і сам буде перероблятися на 95%.

Mobilize BENTO – це вантажний варіант DUO, призначений в першу чергу для служб доставки. Обсяг його вантажного відсіку становить один кубічний метр.

Mobilize HIPPO – це електрична вантажівка для доставки в зони, де заборонено рух транспорту на викопному паливі: наприклад в закриті склади або в центральні частини міст. Елетротранспорт може брати на борт до трьох кубометрів вантажу вагою до 200 кілограмів.
З’явилися і перші подробиці про технічну начинку. Так, на автомобілі буде ставитися від одного до чотирьох акумуляторних блоків ємністю 2,3 кіловат-години кожен і до 9,2 кіловат-годин максимум. Запас ходу не повідомляється, але для порівняння згаданий Citroen Ami з 5,5-кіловатної батареєю може проїхати в кращому випадку 75 кілометрів. Таким чином, можна припустити, що пробіг Mobilize буде ще меншим.

Цього місяця Renault також представила новий бренд HYVIA для водневих електромобілів, а раніше показала електричний Megane.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Renault Mobilize:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest