Renault створила новий бренд HYVIA для водневих електромобілів

Автор: Редакція | 09 Чер, 2021
Renault HYVIA

Французька компанія Renault заснувала нове підприємство HYVIA, яке буде створювати водневі електромобілі, а також будувати заправки та обслуговувати автопарки.

Нове спільне підприємство, яке спеціалізуватиметься на водневих технологіях, група Renault анонсувала ще в середині січня, представляючи стратегічний план «Ренолюціі». Тепер же французький автовиробник розкрив подробиці цього проекту.
Нове СП назвали HYVIA – від hydrogen ( «водень») та via («дорога» на латині). Цією компанією Renault буде володіти в рівних частках зі своїм партнером – фірмою Plug Power Inc., яка до теперішнього часу вже створила 110 водневих заправних станцій і поставила покупцям 40 000 систем паливних елементів.

HYVIA займеться легким комерційним електротранспортом на водневих осередках, причому робити буде не тільки машини, але й паливо для них, стане розвивати інфраструктуру і візьме на себе обслуговування автопарків. Перші три воднемобілі – фургон й шасі для транспортування товарів, а також міський автобус – будуть побудовані на базі Renault Master і з’являться на європейському ринку вже до кінця 2021 року. Одночасно почнеться розгортання мережі заправок.

Renault HYVIA

Всі підрозділи HYVIA будуть функціонувати на вже існуючих французьких майданчиках Renault. Так, головний офіс і науково-дослідний відділ розмістять в Вільє-Сен-Фредерік – там вже знаходиться центр по розробці легких комерційних автомобілів «Рено». Технологічний, виробничий і логістичний департаменти стануть частиною проекту Re-Factory – нового заводу у Фланьо, який також призначений для відновлення старих машин. Інтеграцію паливних елементів візьме на себе PVI – «дочка» Renault з Грес-Арменвілье, а безпосередньо складанням водневих електромобілів на базі Master займеться завод у Батії.
Комерційним електромобілям на паливних елементах обіцяно запас ходу до 500 кілометрів, при цьому заправлятися вони будуть всього за 3 хвилини. До кінця нинішнього десятиліття HYVIA розраховує зайняти 30% відповідного ринкового сегменту в Європі.

Нещодавно Renault також підтвердила впровадження нового логотипу, а вчора показала електричний Megane із запасом ходу 450 км.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest