Renault підтвердила новий логотип

Автор: Редакція | 13 Бер, 2021
Логотип Renault

Французька марка Renault оголосила про зміну логотипу на машинах марки протягом декількох років.

Раніше вже зазначалось, що новий логотип Renault має з’явитись відповідно до нового стратегічного плану під назвою «Ренолюція». Тепер зміни емблеми підтверджено офіційно.
Як зазначається, логотип розроблявся з 2019 року, але керівництво компанії затвердило його лише тепер. Сьогодні директор із дизайну Renault Жиль Відаль оголосив, що до 2024 року новий символ з’явиться на всіх моделях французького бренду.

Логотип Renault

Найперший фірмовий знак з’явився у «Рено» ще в позаминулому столітті, в 1900 році, але форму ромба він має з 1925-го. Його трансформували в 1959-му, 1972-му і 1992-му роках, а востаннє оновили лише в 2015-му, але до теперішнього часу він, як кажуть в компанії, вже почав застарівати.

Тепер логотип знову переосмислили, і це має символізувати «баланс між спадщиною бренду і початком нової ери». Нову версію емблеми Жиль Відаль називає простішою і змістовною.
Назву серійної моделі, яка отримає першою новий логотип, поки не кажуть, але цілком можливо, що нею виявиться новий електромобіль, заснований на торішньому концепті Megane eVision. Сама компанія підтвердила, що прем’єра відбудеться в 2021 році, але продажі почнуться у 2022-му.

Нещодавно також стало відомо, що Renault вирішила продати акції Daimler за 1,2 мільярда євро, а також показала седан Taliant на базі Dacia Logan,

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея логотипів Renault:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest