Renault вирішила продати акції Daimler за 1,2 мільярда євро

Автор: Редакція | 12 Бер, 2021
Mobilize EZ-1

Французька автомобільна група Renault оголосила про наміри продати свою частку в німецькому концерні Daimler, аби покращити свій фінансовий стан.

Два автовиробники Renault та Daimler давно співпрацюють в різних напрямках: можна згадати сітікари, пікапи та комерційні автомобілі, які збирались спільних платформах.
При цьому, вже давно компанії «обмінялись» акціями: французи володіють 1,5 % «Даймлера», а німці отримали 3,1 % акцій Renault.

Тепер, з огляду на необхідність залучення додаткового фінансування для нових розробок, французька група вирішила продати свою частку в Daimler AG вартістю близько 1,2 мільярда євро, зберігаючи партнерські відносини з виробником Mercedes-Benz.

Вочевидь, у Renault планують продати 1,5% акцій холдингу Daimler за найвищою ціною й вже відкриті до пропозицій.
«Доходи від цього продажу дозволять Renault Group полегшити фінансовий тягар від своєї автомобільної діяльності, – заявила компанія. – Промислове партнерство між Renault Group і Daimler залишається незмінним і на нього не впливає ця фінансова операція».

Нещодавно, виробник із Булонь-Біянкура оголосив про масштабний план «Ренолюції», згідно якого мають з’явитися нові електричні моделі Renault, зазнають змін Dacia та Lada, з’явиться нова марка Mobilize та зміниться автоспортивна програма з командою Ф1 Alpine.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest