Renault представила новий седан Taliant

Автор: Редакція | 12 Бер, 2021
Renault Taliant 2021 року

Французька марка Renault показала седан Taliant на базі Dacia Logan, який має замінити на деяких ринках модель Symbol.

Компанія Renault опублікувала перші повноцінні зображення екстер’єру нового седана на ім’я Taliant, котрий стане «доступною» моделлю для деяких країн, проте з новим технологіями та платформою.
Цікаво, що про можливу появу нового Renault Taliant  стало відомо ще у листопаді 2020 року, коли з’явились патентні зображення седана. Тоді виробник зареєстрував цю назву в Бразилії, але тепер машина адресована для турецького ринку.

Модель замінить нинішній Symbol, тобто Dacia Logan другої генерації. Технічною основою для Taliant стане платформа CMF-B, на якій побудували новий «Логан», що дебютував в Європі восени минулого року.

Renault Taliant 2021 року
Renault Taliant 2021 року

Візуально модель для Туреччини буде схожою на свою попередницю: головна оптика, радіаторна решітка та бампери оформлені у стилі Renault.
Офіційних фотографій салону поки немає, але якщо орієнтуватися на «патентний» ескіз від листопада, то всередині інтер’єр буде від нової Dacia Logan. Проте кермо та дефлектори вентиляції на Renault Taliant все ще виділятимуться.

Renault Taliant (патентне зображення)
Renault Taliant (патентне зображення). Фото: Motor1

Стосовно моторної гами, то інформації поки немає. За припущеннями, модель отримає літровий бензиновий двигун, а в якості альтернативи збереже 1,5-літровий дизель, який вже «зняли» з румунських Logan та Sandero. Старт продажів намічений на середину цього року, ціни ще не опубліковані.

В Україні досі продається попереднє покоління Renault Logan й бренд поки не підтвердив вихід нової генерації «Логана» або презентацію Taliant у нашій країні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Renault Taliant 2021 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest