Renault створила фабрику з переробки автомобілів

Автор: Редакція | 19 Січ, 2021
Завод Renault Флан

Французька компанія Renault збирається перетворити завод із виробництва машин на фабрику з переробки автомобілів з їхніми подальшими реставрацією та перепродажем.

Минулого року група Renault оголосила про перетворення виробничої площадки у місті Флан на Re-Factory – перший в Європі завод з економікою замкненого циклу.
Програма Re-Factory буде реалізована в період з 2021 по 2024 року й буде побудована навколо чотирьох кластерів Re-Trofit, Re-Cycle, Re-Energy та Re-Start.

Так, центр Re-Trofit зможе відправити вживанні деталі в центр Re-Cycle і отримати взамін відремонтовані або повторно використані деталі. Центр Re-Cycle постачатиме в інші центри деталі та матеріалі й отримувати бувші у вжитку батареї з центру Re-Energy, щоб підготувати їх до повторного використання.

Renault re-factory, Лука де Мео

Нещодавно також стало відомо, що завод Renault у місті Флан перетвориться на Re-Factory вже у вересні й відкриє перші 8500 кв.м для переробки вживаних автомобілів, потужності якого здатні відновлювати 45 000 автомобілів на рік для перепродажу.
Очікується, що час оновлення цих автомобілів скоротиться із 21 дня до лише шести днів. Підрозділ Re-Trofit також запропонує перетворення машин із ДВЗ на автівки з іншими видами енергії, менш шкідливим довкіллю.

На початку 2021 року виробник також оголосив  про стратегічний план «Ренолюція», відповідно до якого планується розвивати бренди Renault, Dacia та Lada. Також було оголошено про новий суббренд Mobilize.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest