У Renault вирішили скасувати обмеження швидкості у 180 км/год

Автор: Редакція | 03 Чер, 2021
Renault Arkana (Європа) 2020 року

Французька компанія Renault передумала застосовувати обмеження швидкості на нових автомобілях 180 км/год.

У квітні 2021 року генеральний директор Renault Лука де Мео заявив, що автовиробник планує обмежити максимальну швидкість всіх своїх нових автомобілів бар’єром 180 км/год, і для цього запровадять систему «Тренер безпеки» (Safety Coach system).
При цьому обмеження мали вступити не лише для автомобілів Renault, але й машин дочірньої марки Dacia.

Проте нещодавно в інтерв’ю виданню Autocar бос Renault зазначив, що компанія отримала багато негативних відгуків стосовно ідеї електронного обмежувача швидкості.

«Реакція була більшою, ніж очікувалось, тому що коли ви їдете зі швидкістю 180 км/год, ви зазвичай отримуєте штраф, – сказав де Мео. – Найважливішим рішенням, яке ми прийняли, було продавати автомобілі з адаптивним круїз-контролем, які дотримуватимуться обмеження швидкості за замовчуванням. Ми вирішили, що машина повинна поважати правила, й тоді клієнт може взяти на себе відповідальність».

Таким чином, у Renault трохи пом’якшили свою позицію: нові автомобілі будуть оснащені адаптивним круїз-контролем, який відстежуватиме дозволену швидкість, але кінцеве рішення все ж буде за водієм.
Й тут варто додати, що на нашій планеті є лише кілька місць, де можна легально розігнатись за 140 км/год. Проте й без того важко уявити водіїв, які захочуть випробувати щойно придбаний автомобіль Renault на швидкісних ділянках автобану в Німеччині.

До речі, рік тому компанія Volvo теж оголосила про запровадження швидкісного ліміту для своїх автомобілів (180 км/год), й поки не збирається його скасовувати.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея електрокара Renault 5:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest