У Renault вважають пікапи давньою мрією європейських дизайнерів

Автор: Роман Галімон | 05 Тра, 2020

У дизайнерському департаменті Renault були б раді займатися розробкою пікапів для європейського ринку, але існують певні перепони.

Пікапи дуже розповсюджені у Північній та Південній Америках та мають неабиякий попит у країнах із поганими дорогами, але в Європі натомість популярними залишаються менші та економічніші транспортні засоби. Вже довгий час найпопулярнішим сегментом на старому континенті залишається так званий C-сегмент, де Volkswagen Golf, Ford Focus та Renault Megane, як правило, домінують у рейтингах продажів.

Крім того, для більшості європейських автовиробників пікапи давно є табу – такі марки, як Opel, Citroen й Skoda ніколи не пропонували своїм клієнтам в Європі техніку подібного типу.
Саме тому для дизайнерів цих марок, які ніколи не розробляли пікапи, було б цікаво займатися таким проектом. Принаймні, так вважає один із провідних дизайнерів Renault.

«Для Renault, пікапи – це обмежене поле, – сказав Франсуа Лебіоне для видання CarsGuide в недавньому інтерв’ю. – У нас є Alaskan, що є результатом альянсу [Renault / Nissan / Mitsubishi], та ще один [Renault Oroch], який базується на Dacia Duster. Але як дизайнер я б дуже хотів намалювати пікап, особливо великий. Це стара мрія європейських дизайнерів. Ми їх не бачимо на вулицях, дизайнери люблять працювати над тим, до чого вони зазвичай не долучені».
Судячи з усього, Лебіон є шанувальником нового пікапа Tesla Cybertruck, який багато хто критикував за його кутовий і нетрадиційний дизайн.

«Як дизайнерська робота – це ідеально, – сказав він про останню розробку американського виробника електрокарів. – Немає кращого способу бути визнаним дизайнером, ніж створити щось просте. Це знаково, в цьому жорстокість. Чи можу я зробити щось подібне? Я не знаю … але як дизайнерська вправа, мені б це сподобалось».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Renault Duster Oroch 2015 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest